Do góry

 1. Marksoft Kurs Corel VideoStudio PC
 2. Poprzedni
  Następny
  Produkt 23 z 24
  Udostępnij na Facebooku. Podziel się poprzez e-mail.
  Data dodania produktu do sklepu: poniedziałek 16 czerwiec, 2014.

  Marksoft Kurs Corel VideoStudio PC
  [9788361045250]

  Cena:  21,44zł
   Recenzje
  Opis:

  Rodzaj (oprogramowanie)Szkoleniowe, Grafika
  WersjaBox
  LicencjaKomercyjna
  Czas trwania (licencji / subskrypcji)Licencja wieczysta
  Liczba stanowisk / jednostek1
  Szczegóły licencjidesc_nbr
  Nośnik (filmy, gry, oprogramowanie)DVD
  Wersja językowa (oprogramowanie)Polska
  Wymagania sprzętowe

  - Procesor 1GHz
  - 256 MB RAM
  - Windows 9.x/Me/XP/Vista/7, MAC OS, Linux
  - Dowolna przeglądarka internetowa
  - Adobe Flash Player 9.0 lub nowszy
  - Rozdzielczość ekranu 1024x768
  - Karta dźwiękowa i głośniki

  Pozostałe parametrydesc_nbr

  Kurs Corel VideoStudio (PC)

  Corel Video Studio to doskonały program do edycji video i tworzenia płyt DVD. Łączy on prostotę obsługi z wielkimi możliwościami. Oferuje takie funkcje jak: edycja na wielu ścieżkach, klatki kluczowe, edycja dźwięku 5.1 czy obsługa materiału w rozdzielczości HD. Bogaty zestaw efektów pozwoli nadać Twoim filmom unikalny wygląd a różne filtry pomogą skorygować błędy takie jak szumy czy nieprawidłowe kolory. Video Studio posiada także bogaty zestaw narzędzi do tworzenia animowanych napisów. Zapewnia również możliwość stworzenia menu i nagrania płyty DVD bez konieczności korzystanie z dodatkowych programów. Video Studio to program dosłownie dla każdego zainteresowanego edycją video dzięki stosunkowo niewielkiej cenie i dobrej dostępności na polskim rynku. Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany zawsze możesz skorzystać z darmowej wersji próbnej.Nasz kurs to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą opanować podstawy edycji wideo. Dzięki niemu dowiesz się jak zgrać film z kamery na twardy dysk swojego komputera, poznasz metody montażu filmu, nauczysz się stosować różnorodne efekty oraz różne przydatne funkcje. Cały kurs to ponad 30 filmów z komentarzem lektora. Filmy w przejrzysty sposób pokażą Ci jak wykonać daną czynność a komentarz lektora wyjaśni wszystkie bardziej skomplikowane kwestie. To naprawdę szybka i co najważniejsze, skuteczna metoda zdobywania wiedzy. Obejrzyj kurs Video Studio i stwórz własny film!

  Całkowita liczba filmów: 31
  Czas trwania: 3 h

  SPIS TREŚCI:

  1. Wstęp (01:20)
  2. Tworzenie filmów za pomocą kreatora Na początku dowiesz się jak stworzyć prosty film za pomocą kreatora. Omówimy import plików, układanie sekwencji, dodawanie napisów i muzyki. (13:41)
  3. Tworzenie pokazu slajdów za pomocą kreatora W kolejnym rozdziale dowiesz się jak stworzyć efektowny pokaz slajdów w ciągu kilku minut. (05:58)
  4. Interfejs Teraz przejdziemy do głównego edytora programu Video Studio. Omówimy interfejs, co ułatwi ci znacznie dalszą pracę. (06:59)
  5. Przechwytywanie filmu z kamery W tym rozdziale dowiesz się jak zgrać film z kamery na dysk swojego komputera. Poznasz także różne opcje związane, z jakością przechwytywanego obrazu oraz dźwięku. (02:50)
  6. Import materiałów do projektu W kolejnym rozdziale będziemy importowali do naszego projektu różne materiały np. klipy video, zdjęcia czy dźwięki. Przekonasz się, że tą czynność można wykonać na kilka sposobów. (03:06)
  7. Biblioteka Biblioteka umożliwi Ci zorganizowanie i uporządkowanie wszystkich materiałów. Pokażemy Ci m.in. jak tworzyć nowe katalogi i jak sortować ich zawartość. Dzięki temu będziesz w stanie bez problemu odnaleźć potrzebne pliki. (07:20)
  8. Tworzenie prostej sekwencji Teraz zajmiemy się tworzeniem prostej sekwencji złożonej z kilku klipów. Dowiesz się jak dodać nowe klipy czy jak zmienić ich kolejność. (04:51)
  9. Tworzenie sekwencji na osi czasu W kolejnym rozdziale poznasz inny sposób tworzenia sekwencji. Układając klipy na osi czasu uzyskasz jeszcze większą kontrolę nad swoim projektem. (05:17)
  10. Przycinanie klipów na osi czasu Teraz będziemy usuwali fragmenty z klipu na osi czasu. Omówimy usuwanie fragmentu zarówno na końcu jak i na początku klipu. (04:28)
  11. Przycinanie w oknie podglądu Tym razem zajmiemy się przycinaniem klipu w oknie podglądu. To szybki i jednocześnie precyzyjny sposób usuwanie fragmentów klipu. (04:29)
  12. Monitor przycinania To narzędzie zapewnia precyzyjną kontrolę nad przycinaniem. Dowiesz się jak pociąć klip z dokładnością do jednej klatki. (04:58)
  13. Wielokrotne przycinanie klipu Teraz pokażemy Ci jak podzielić klip na dowolną liczbę części. Wielokrotne przycinanie umożliwia usuwanie fragmentów z dowolnego miejsca np. ze środka klipu. (05:51)
  14. Zmiana prędkości klipu Program Video Studio oferuje ciekawe możliwości związane z prędkością odtwarzania. Dowiesz się m.in. jak stworzyć klip odtwarzany do tyłu oraz jak zwiększyć lub zmniejszyć prędkość odtwarzania o dowolną wartość. (04:50)
  15. Tworzenie przejść między klipami Płynne przejścia pomiędzy scenami to doskonały sposób na urozmaicenie filmu. Pokażemy jak wstawić takie przejścia w dowolnym miejscu sekwencji. (03:36)
  16. Edycja przejść Kolejny rozdział pozwoli Ci poznać różne sposoby edycji przejścia. Dowiesz się m.in. jak zmienić jego długość oraz jak dodać do niego różne efekty. (04:21)
  17. Tworzenie tytułów Teraz stworzymy sobie kilka tytułów. Pokażemy Ci np. jak wstawić tytuł w dowolnym miejscu filmu oraz jak zmienić czas jego wyświetlania. (06:21)
  18. Edycja tytułów Do naszych napisów możemy wprowadzać dowolne zmiany. Zajmiemy się m.in. zmianą kroju i rozmiaru czcionki. Dodamy również kilka prostych efektów np. obrys czy cień. (06:27)
  19. Animowany tekst W programie Video Studio można tworzyć efektowne animacje tekstu. Będziemy korzystali z gotowych animacji jednak wprowadzimy do nich kilka własnych zmian. (06:00)
  20. Ścieżka nakładek Ta ścieżka zapewnia ciekawe możliwości edycji sekwencji. Dowiesz się np. jak dodać klip do ścieżki nakładek oraz jak włączać i wyłączać dodatkowe ścieżki. (05:13)
  21. Edycja ścieżki nakładek W tym rozdziale utworzymy tzw. obraz w obrazie. Jest to efekt często wykorzystywany w wielu profesjonalnych filmach. (04:55)
  22. Kluczowanie kolorem Kluczowanie kolorem to kolejne zaawansowane narzędzie. Dzięki niemu możemy wycinać obiekty z filmu, aby umieścić je na innym tle. W tym rozdziale dowiesz się jak korzystać z tego narzędzia. (04:06)
  23. Stosowanie filtrów Teraz dowiesz się jak wykorzystać bogaty zestaw efekt efektów programu Video Studio. Pozwolą Ci one urozmaicić wygląda filmu a niektóre z nich można również wykorzystać do korekcji pewnych problemów. (05:13)
  24. Klatki kluczowe Klatki kluczowe zapewniają doskonała kontrolę nad stosowanymi efektami dlatego poświęcimy im osobny rozdział. (10:12)
  25. Animowanie zdjęć Program Video Studio umożliwia również stosowanie zdjęć w różnych formatach. Możemy je wykorzystać np. do stworzenia pokazu slajdów. Dowiesz się np. jak dodać do nich ciekawe animacje. (07:35)
  26. Kreator obrazów Teraz omówimy ciekawe narzędzie do tworzenia rysunków odręcznych. Przekonasz się, że takie rysunki można nawet animować. (04:37)
  27. Poziom dźwięku W tym rozdziale będziemy regulowali poziom dźwięku. Dowiesz się m.in. jak ustawić różny poziom dźwięku w różnych momentach filmu (02:57)
  28. Ścieżka dźwiękowa Kolejny temat, jaki omówimy to edycja ścieżki dźwiękowej. Będziemy np. dodawali do projektu pliki z muzyką oraz edytowali ich właściwości. (06:02)
  29. Podział na rozdziały Tym razem będziemy dzielili nasz film na rozdziały. Dzięki temu odbiorca naszego filmu będzie mógł wybrać sobie dowolną sceną do obejrzenia bez konieczności przewijania całego filmu. (04:00)
  30. Tworzenie menu Menu dysku umożliwia wybór dowolnej sceny filmu. Dowiesz się m.in. jak wykorzystać gotowy szablon menu. Pokażemy ci także jak wprowadzać do niego różne zmiany. Zmienimy na przykład tytuły oraz dodamy własną grafikę. Na końcu rozdziału pokażmy jak nagrać gotowy projekt na płytę DVD. (10:54)
  31. Tworzenie filmu W ostatnim rozdziale będziemy zapisywali nasz film na twardym dysku. Omówimy najpopularniejsze formaty plików. Dowiesz się także jak stosować niestandardowe kodeki. (06:38)