Do góry

 

 

 

 

 

 

 

 

799 zł
BLOW Tablet BlackTAB 10
10 cali w super cenie
NOWA SERIA TABLETÓW
299 zł
SAMSUNG GALAXY

TAB 3 LITE

Procesor dwurdzeniowy 1,2 GHz

PROMOCJA TYLKO ONLINE

za jedyne699 zł KUP TERAZ

Korzystanie z Serwisu

Regulamin sklepu

1. Właścicielem sklepu am-net.com.pl jest firma Am-net s.c. z siedzibą w Kowarach.

2. Sklep internetowy działała 24 godziny na dobę, w dni powszednie i święta, przez okrągły rok. Z terminem składania zamówień związany jest jednak proces ich realizacji, który przebiega jedynie w dni pracujące. Zamówienia złożone w sklepie internetowym po godzinie 15.00 oraz w soboty, niedziele i święta traktowane są jako złożone następnego dnia roboczego i od tego terminu rozpoczyna się proces ich realizacji.

3. Przyjęcie zamówienia następuje w momencie wysłania przez sklep wiadomości email z potwierdzeniem realizacji zlecenia. Przyjęcie zamówienia do realizacji może wymagać potwierdzenia telefonicznego przez sprzedawcę. W przypadku nietypowych zamówień sklep am-net.com.pl może zwrócić się do kupującego o pisemne potwierdzenie zamówienia. Brak potwierdzenia w ciągu 2 dni roboczych oznacza anulowanie zamówienia. Nie stanowi potwierdzenia przyjęcia zamówienia wiadomość wysyłana automatycznie do klienta bezpośrednio po złożeniu zamówienia.

4. Klient ma możliwość wyboru formy płatności: - za pobraniem, przelewem na konto lub odbiór osobisty.

5. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji po weryfikacji odbiorcy i w momencie wpływu środków na rachunek bankowy am-net.com.pl (za wyjątkiem opcji pobranie lub odbiór osobisty).

6. Złożenie zamówienia oznacza akceptację przez Klienta postanowień niniejszego regulaminu, zastrzeżeń zawartych w warunkach dostawy określonych przy zatwierdzaniu zamówienia w koszyku.

7. Status dostępności podawany w sklepie am-net.com.pl, jest aktualizowany raz na dobę na podstawie naszych i naszych dostawców stanów magazynowych. Może się zdarzyć sytuacja, że towar zostanie wykupiony w trakcie dnia, mimo że jego status na stronie am-net.com.pl będzie wskazywał "dostępny". W przypadku braku towaru w magazynie, Klient zostanie poinformowany o związanym z tym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia.

8. Do każdej przesyłki dołączamy dowód zakupu lub faktury VAT oraz wymagane przepisami instrukcje, gwarancje oraz certyfikaty.

9. Umowa kupna-sprzedaży zostaje zawarta w chwili odbioru towaru.

10. Właściwym trybem zgłaszania roszczeń i reklamacji jest forma pisemna (listowna) za potwierdzeniem odbioru. Roszczenia reklamacje mogą dotyczyć wyłącznie zakupionego towaru. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej i we wskazanej w niej sieci serwisowej. Listy punktów serwisowych znajdują się również na stronach producentów.

11. Klient obowiązany jest w każdym przypadku zachowania szczególnej staranności związanej z odbiorem towarów, pod rygorem utraty praw do wszelkich roszczeń. W szczególności prosimy o sprawdzenie stanu oraz kompletności przesyłki, stanu taśmy zabezpieczającej w obecności kuriera. Prosimy o nie odbieranie uszkodzonych przesyłek i spisanie protokołu uszkodzenia przesyłki. Jeśli stwierdzicie Państwo uszkodzenie zawartości lub brak kompletności przesyłki już po odjeździe kuriera, prosimy o telefoniczne zwrócenie się do firmy przewozowej z prośbą o skierowanie kuriera z protokołem reklamacyjnym. Reklamacje związane z uszkodzeniem towaru podczas transportu, składane u sprzedawcy i nie potwierdzone przez kuriera protokołem reklamacyjnym, nie będą uwzględniane.

12. Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z 2 marca 2000 (Dz.U. z dnia 31 marca 2000 roku), klient sklepu internetowego ma prawo do rezygnacji z zakupu, bez podania przyczyn, w terminie 10 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia produktu.

13. Zwracany towar nie może nosić śladów używania, powinien być czysty i powinny być dołączone wszystkie akcesoria wyszczególnione przez producenta. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia zwrotu.

14. Równowartość zwróconego towaru Klient otrzymuje w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru do firmy przelewem na podany rachunek w banku lub przekazem pocztowym. Koszty zwrotu towaru oraz prowizję bankową ponosi klient.

15. Dokładamy starań, aby wszelkie informacje zawarte na stronach am-net.com.pl były rzetelne i sprawdzone. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producentów oraz ewentualne błędy w opisie produktów. Jeśli więc masz jakiekolwiek wątpliwości związane z ofertą sklepu (np. opis produktu podany jest w sposób niezrozumiały lub cena w sklepie am-net.com.pl odbiega znacznie od cen prezentowanych przez innych dostawców), prosimy skontaktuj się z obsługą sklepu przed złożeniem zamówienia.

16. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę am-net.com.pl danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Pz.U.N 133 poz. 883.

17. Oferta prezentowana w serwisie am-net.com.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.

18. Oferta ważna tylko na terenie Polski. Przesyłki poza terytorium RP mogą zostać zrealizowane jedynie po uprzednim uzgodnieniu kosztów z handlowcem.

19. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego.
Kontynuuj